Videojet® 2120 uus lihtne suure märgi printer

Kuupäev 23. veebruar 2011

Mitmekülgne uus VIDEOJET ® 2120 printer trükib suuremärgilisi koode erinevatele poorsetele ja mitteimavatele aluspindadele (alates papist ja paberist plasti ning kileni). Sisseehitatud seadistusabiline muudab printeri käivitamise lihtsaks ja kiireks ning eelprogrammeeritud mallid aitavad vähendada teadete sisestamisel vigu ja suurendavad tööviljakust. Erinevate omadustega trükipead ja tindid pakuvad paindlikke seadistamisvõimalusi mitmesuguste tööstuste vajadustele vastavaks kohandamiseks. Printerid markeerivad erinevaid tooteid ja pakendeid olenemata aluspinnast: 700 seeria trükipea ja tint on mõeldud poorsetele materjalidele (näiteks paber-ja kartongpakendid või puit) printimiseks kuni 50 millimeetri kõrguste märkidega ning 800 seeria trükipea ja tindiga kirjutatakse mitteimavatele pindadele (pakkekile ja teised plastmaterjalid) kuni 92 millimeetrit kõrgeid tähti ja numbreid. 16-klapiliste trükipeadega saab printida ühe-või kaherealisi tähtnumbri koode. VIDEOJET 2120 kasutab eelprogrammeeritud kasutamisvalmis teateid, mis sobivad muutusteta mitmete tööde teostamiseks.

Küüneprinterid

Kuupäev 08. september 2010

Lisasime oma tootevalikusse värvilised küüneprinterid. Printer trükib Teile meeldiva kujunduse sõrme- või varbaküüntele kiiresti ja kvaliteetselt. Ühe käe küünte kaunistamisele koos ettevalmistustööga kulub vaid mõni minut ! Printeriga on kaasas pildigalerii tuhandete ettevalmistatud kujunditega, mida on lihtne printeriga kaasasoleva arvutiprogrammi abil küüntele sobitada. Samuti võib trükkimiseks valida enda tehtud fotosid-joonistusi  sõpradest kuni loodusvaadeteni. Sobivate alus- ning pealislakkide valikuga saab küünepildid muuta veelgi silmatorkavamaks ning vastupidavamaks. Printerid on kasutamiseks nii elukutselistele küünehooldajatele- maniküürijatele, kui ka koduste iluprotseduuride läbiviimiseks. Näidisseadmed on tutvumiseks meie kontoris ning lisainformatsiooni saab telefonil 6235575 või elektronpostil info@markline.ee  

Videojet Unicorn II printer

Kuupäev 20. aprill 2010

Videojet täiendas alates aprillist 2010 lihtsate suure märgi printerite valikut kaherealise Unicorn II printeriga. Soodsa 16 ventiiliga printeri trüki kõrgus on kuni 25 mm. Printer töötab ühefaasilise 220 V pingega ning ei vaja tööks suruõhku. Printer vajab vähest hooldust ning on kergelt ja kiirelt  paigaldatav tootmisliinile.

Videojet 1610 tindiprinter

Kuupäev 04. september 2009

Videojeti 1610 väikeste märkide tindiprinter on eelmisel aastal esitletud 1000- seeria uusim esindaja. Senised VJ1210 on edukas väikese tootmismahuga ettevõtetele loodud lihtne ja soodne printer, VJ1510 on keskmise klassi printer väga paljude võimalustega, VJ1610 on loodud suurte ja ülisuurte tootmismahtude teenindamiseks vähese hooldamise ning kulumaterjalide vajadusega. Printeri korraline hooldus on iga 12 000 töötunni järel, tolmukindlus on IP65 kaitseklass ! Trükkida saab kuni 5- realist teksti, logosid ja vöötkoode tootmisliini väga suurtel kiirustel. Toote tutvustus inglise keeles on alla laetav siit

Videojet DataFlex Plus IP kilekirjutaja

Kuupäev 04. september 2009

Videojet täiendas oma kilekirjutajate (TTO- thermal transfer overprinter) perekonda kõrgendatud IP- klassiga printeriga. Videojet DataFlex Plus 53 millimeetrise trükipeaga kileprinterit, mille printimismoodul on IP65 kaitseklassi ning juhtmoodul IP55 kaitseklassiga, ei ole enam vaja seadme pesemise ajal liini küljest eemaldada.

Uued Videojet 1210/1510 printerid

Kuupäev 16. jaanuar 2009

Videojet lisas eelmise aasta lõpust turule tulnud VJ1510 uue põlvkonna kõrgema klassi printerile alates jaanuarist lihtsama ja soodsama VJ1210 printeri. VJ 1510 demoseade on tutvumiseks meie kontoris ning Teie soovi korral saame seda esitleda Teie tootmisliinil.

Robot-in-a-box pakkerobot SocoSystemilt

Kuupäev 28. juuni 2008

SocoSystem esitles kevadisel Interpack 2008 messil uut kompaktset EUR-alustele kastide laadimise robotit. Seade on lihtsalt seadistatav, robot mõõdab automaatselt sisenevate kastide suurused ning arvutab sobivaima ladustusviisi. Lihtsustab ja kiirendab kauba alustele laadimist, kasutades selleks vähe põrandapinda ja energiat ning asendab edukalt mitut tugevat, kuid aina kallimaks muutuvat transporditöölist. Saadaval on ka SocoSystemi eelmise põlvkonna portaalrobotite mudelid, mille seas on nii mitmele lavale ladustavad, kui ka mitut erinevat tootmisliini teenindavad seadmed. Lisainfo: http://www.socosystem.com Vaata robotit töös -SocoSystemi kodulehe video

Osaleme tehnikamessil Instrutec 2007

Kuupäev 11. november 2007

Osaleme  järjekordsel Tallinna rahvusvahelisel tootearenduse-, tootmistehnika, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmessil Instrutec 2007, mis toimub 14.-16. novembrini 2007 Eesti Näituste messikeskuses Pirital. Esitleme Teile Willetti, Videojeti ning Marshi tindipritsmarkeerimise tehnikat, Sato ja TSC etiketiprintereid, SocoSystemi konveiereid ning pakkeseadmeid ja Datalogicu vöötkoodiseadmeid. Kohtumiseni messil boksis C18!