Videojet 2120

Mitmekülgne uus Videojet 2120 printer trükib suuremärgilisi koode erinevatele poorsetele ja mitteimavatele aluspindadele (alates papist ja paberist plastkile ja metallini). Sisseehitatud seadistusabiline muudab printeri käivitamise lihtsaks ja kiireks ning eelprogrammeeritud mallid aitavad vähendada teadete sisestamisel vigu ja suurendavad tööviljakust. Videojet 2120 on asenduseks pikaajaliselt tootmises olnud Willett 3150 seadmele, Erinevate omadustega trükipead ja tindid pakuvad paindlikke seadistamisvõimalusi mitmesuguste tööstuste vajadustele vastavaks kohandamiseks. Printerid markeerivad erinevaid tooteid ja pakendeid olenemata aluspinnast: 700 seeria trükipea ja tint on mõeldud poorsetele materjalidele (näiteks paber-ja kartongpakendid või puit) printimiseks kuni 50 millimeetri kõrguste märkidega ning 800 seeria trükipea ja tindiga kirjutatakse mitteimavatele pindadele (pakkekile ja teised plastmaterjalid) kuni 92 millimeetrit kõrgeid tähti ja numbreid. Trükipea kõrgusega 7 punkti markeerib üherealiselt, 16 ventiiliga trükipeaga saab trükkida 1-2 rida. Kontroller juhib ühte 16-punkti või kahte 7-punkti trükipead, milliseid on võimalik  programmeerida trükkima toodet erinevatelt külgedelt.
DOD tehnoloogiat kasutavaid seadmeid kasutatakse kartong- ja kilepakendite, plaatide, torude, palkide, prusside,
mitmesuguste toorikute ja rullide markeerimiseks.   


Sarnased tooted

Videojet 2340/2351/2361

Videojeti 2340/2351/2361 tooteperekond ühendab kõrge punktitihedusega trüki kasutamismugavuse ja töökindlusega. Väikesemõõtmelised printerid kirjutavad 17, 51 või 70 mm kõrgusega teksti, vöötkoode ja logosid imavale pinnale.

Marsh Unicorn/ Videojet Unicorn II

Marsh Unicorn on lihtne ja soodne tindiprinter kartongpakendite markeerimiseks. Printeri komplekt on kiirelt paigaldatav tootmisliinile ning tarkvara võimaldab lihtsalt luua ja kvaliteetselt trükkida ühe- või kaherealist teksti pikkusega kuni 40 tähemärki.

Marsh Encore/8000

Marsh 8000 markeerimisprinter kirjutab Encore trükipeaga kontaktivabalt imava pinnaga materjalile (kartong, paber, puit) kõrge punktitihedusega kujundeid, logosid, vöötkoode ja erineva kirjaviisiga tekste.