Videojet 1710

Videojeti uuetüübiline pigmenttindi printer kirjutamiseks heledate (valge, kollane, helesinine) tintidega tumedatele toodetele. Printerile on lisatud kõik eelnevate VJ-1000 seeria tumeda tindi printerite eelised: modulaarne reguleerimisvaba trükipea hõlbustab detailide vahetust, "intelligentsed" kiibiga tindikassetid välistavad tindi- ja vedeldikassettide vahetusse minemise, nõela ja membraaniga kassett hoiab ära vedeliku valgumise põrandale või seadmesse kasseti vahetusel. Seadme hooldustevaheline periood on 4000 tundi, mis pigmenditindi printerite puhul on konkurentsitult pikk. Printeri põhilised kasutusalad on kaabli-, joogi- ning varuosade tootmine, kuid loomulikult on ta kasutatav kõigis heledat trükki vajavates lahendustes. Videojet 1710 on asenduseks Willett 460Pi ja Videojet 2000 Opaque printeritele

Sarnased tooted

Videojet 1610DH

Videojet 1610DH on kahe trükipeaga printer, mõlemad kirjutuspead on juhitavad ning programmeeritavad ühe kontrolleri kaudu. Markeerimisprinter võib teenindada kuni kahte erinevat tootmisliini või markeerida ühe tootmisliini kaupu näiteks mitmele küljele.

Videojet 1610/1620

Suurtootmisele suunatud printer töötamiseks kõrgetel kiirustel, keerulistes tingimustes mitmevahetuselise töö korral.

Videojet 1620/1650UHS

Videojet 1620/1650 UHS (Ultra High Speed) ülikiiret trükki võimaldavad printerid suudavad trükkida kvaliteetselt mitmerealist teksti väga suurtel kiirustel.