Clarisuite markeeringu haldamise tarkvara

ClariSuite tarkvara on oluline osa Videojet Code Assurance lahendusest, mis aitab tagada õige koodi õigesse kohta õigel tootel ja pakendil. Videojeti printereid juhitakse kesksest sõnumite andmebaasist, võttes sõnumite loomise ja haldamise tootmisliinilt kesksesse juhtimispunkti. Klient saab kasu tootlikkuse kasvust printeri seadistamise aja ja operaatori sekkumise vähendamise arvelt, kaubamärgi kaitsest ning samuti välistatakse kodeerimise vigadest põhjustatud topelttöö. Code Assurances on sisse ehitatud koodide valik vöötkoodi skanneri abil ja videokontrolli seadmete kasutamine koodi kvaliteedi kontrolliks. ClariSuite lahendus koosneb ClariSofti etiketikujunduse - ja ClariNeti seadmekontrolli tarkvaradest.

Sarnased tooted

Clarisoft etiketikujunduse tarkvara

Clarisoft on tarkvara VideoJet Clarity keskkonnaga printeritele etikettide arvutis kujundamiseks.

Videojet 2340/2351/2361

Videojeti 2340/2351/2361 tooteperekond ühendab kõrge punktitihedusega trüki kasutamismugavuse ja töökindlusega. Väikesemõõtmelised printerid kirjutavad 17, 51 või 70 mm kõrgusega teksti, vöötkoode ja logosid imavale pinnale.

Videojet 1550/ 1650

Videojeti  tootevalikus on VJ1550 ja VJ1650 printerid, mille peamiseks erinevuseks eelmise põlvkonna seadmetest on suur puutetundlik ekraan lihtsa kasutajaliidesega.

Videojet 8610

Videojet 8610 TIJ printer kasutab Videojeti poolt loodud MEK vedeldipõhise tindi kassetti kõrge 240*240 dpi punktitihedusega mitteimavast materjalist toodetele trükkimiseks. Komplektis puutetundliku ekraaniga Clarity kontroller ja kuni 2 trükipead.