Markeering- tootefilosoofia

Markeerimine tindiprits-markeerijatega
Markeering tootele või pakendile.
Tindiprits-markeerijad on kõige levinumad kontaktivaba markeerimise seadmed. Printerid jagunevad tööpõhimõtte ja kasutusala järgi väikese ja suure märgi printeriteks.

Tootemarkeerijad ehk väikese märgi printerid
Kaasaegsed tööstuslikud väikese märgi tindiprits-markeerijad võimaldavad kirjutada 0,8- 12 mm kõrguseid erinevaid tootekoode tootmisliinidel, mille kiirus võib ületada 300 meetrit minutis. Printerite tarkvara muudab kalendri järgi tootmiskuupäeva ja arvutab "parim enne" perioode, genereerib vöötkoode, kasutada saab mitmesuguseid loendureid ning luua printeri ekraanil logosid ja teisi kujundeid. Loodud teateid saab salvestada ja trükkimiseks valida. Printerid saab ühendada arvutiga ja trükkida teadetesse muutuvaid andmeid (nt. pikkus, mass, toote kood jne.). Eritarkvaraga on võimalik jälgida arvutist printerite seisundit ja saada trükitud kirjete alusel tootmisaruandeid. Toodetakse eriprintereid üliväikeste märkide trükiks ning heledate, nn. pigmenttintidega trükkimiseks. Printerid on võimelised kirjutama kõigis suundades, erinevat värvi tintidega ja mitmesugustele pindadele. Seadmed on töökindlad ja ei vaja pidevat järelevalvet, hooldusele kuluv tööaeg on minimaalne. Selliseid printereid kasutatakse pudelitele, purkidele, väikepakenditele ja teistele väikesemõõtmelistele toodetele markeeringu kandmiseks.

Pakendimarkeerijad ehk suure märgi printerid
Suure märgi tindiprits-markeerijad võimaldavad kirjutada kuni 87 mm kõrguseid tekste. Printerid kirjutavad erinevate trükipeadega imavale ja mitteimavale pinnale, imava pinna printerid on võimelised kontaktivabalt trükkima kõrge resolutsiooniga logosid ja vöötkoode. Ühe juhtpuldiga saab juhtida mitut trükipead, mõningatel masinatel ka erinevatel tootmisliinidel. Selliseid printereid kasutatakse kartongkastidele, kile- ja paberkottidele, puitmaterjalile, plaatidele ja teistele pakenditele ning suuremõõtmelistele toodetele markeeringu kandmiseks.
Markeerimine meie pakutavate printeritega annab Teile alati soovitud tulemuse.