Esimesed TSC etiketiprinterid müügil tutvumishindadega!

Kuupäev 23. oktoober 2004

Esimesed printerid saabusid 26.05.2004 meie lattu ja on tutvumishindadega saadaval. TSC etiketiprinterite valik kontori lauaprinteritest tööstuslike profiseadmeteni võimaldab leida sobivaima lahenduse etikettide trükiks. TSC printerid on suurepäraseks täienduseks meie Sato etiketiseadmete tooteliinile.

Mark-Line Systems sõlmis lepingu TSC etiketiprinterite edasimüügiks.

Kuupäev 23. oktoober 2004

Mais 2004 otsustasime laiendada oma toodete valikut kvaliteetsete ja soodsate Taiwani päritolu etiketiprinteritega ning sõlmisime lepingu TSC termo- ja termosiirde printerite ning tarkvara müügiks Eestis ja teistes Baltimaades. TSC printerid on suurepäraseks täienduseks meie Sato etiketiseadmete tooteliinile.  

Mark-Line Systems OÜ alustas tegevust

Kuupäev 22. oktoober 2004

Austatud Koostööpartner! Pakkemeister Hillman OÜ on tegutsenud Eesti pakkeseadmete - ja materjalide turul edukalt üle kümne aasta. Aastatega on lisandunud hulgaliselt eelnimetatud tegevusalaga seotud tootegruppe nagu konveierliinid juurdekuuluvate lisaseadmetega, tindipritsmarkeerijad ja etiketiseadmed. Oleme saavutanud Eesti väikesel turul oma nishis arvestatava positsiooni ja loodame, et meie tegevus on andnud ka meie äripartneritele põhjust rahuloluks.Seoses muutuva ärikeskkonnaga Eesti peatsel liitumisel EU turuga oleme otsustanud valmistuda uuteks võimalusteks ja väljakutseteks firma ümberstruktureerimisega.Alates 1 aprillist 2004 alustab senise tööstusseadmete osakonna baasil tegevust uus firma nimega Mark-Line Systems OÜ (reg nr.11022306) kuhu siirduvad ka osakonna senised tegevusalad:SocoSystemi konveierid, Sato etiketiprinterid ja-tarkvara, Fischbeini kotiõmblusmasinad ning Videojeti tooteliinist Willetti tindipritsmarkeerijad ja LabelJet etiketiseadmed, nende edasimüügimüük, kulumaterjalid ja hooldus. Kindlasti on oodata ka juba lähikuudel uute ja huvitavate toodete ja kaubamärkide turuletoomist Selline ümberkorraldus võimaldab mõlemal ettevõttel keskenduda oma põhitegevusele ning pakkuda nendel aladel veelgi paremaid lahendusi.Mark-Line Systems OÜ töötajatel on piisav pädevus tagamaks seni Pakkemeister Hillman OÜ poolt esindatud kaubamärkide edukas esindamine Eesti ja lähiriikide turgudel.Loodame, et meie senised ärisuhted arenevad edaspidi mõlemale poolele meeldivalt ja kasulikult. LugupidamisegaMario Reinfelt                                            Jaanus ViilmaaPakkemeister Hillman OÜ juhataja            Mark-Line Systems OÜ Mark-Line Systems OÜ juhatuse liige       juhatuse liige 01.04.2004