Osaleme Instrutec 2006 messil

Kuupäev 14. september 2006

Osaleme  järjekordselt Tallinna rahvusvahelisel tootearenduse-, tootmistehnika, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmessil Instrutec 2006, mis toimub 15.-17. novembrini 2006 Eesti Näituste messikeskuses Pirital. Lisaks Sato etiketiprinteritele, Willetti tindipritsmarkeerijatele ja SocoSystemi konveieritele tutvustame meie tootevalikusse lisandunud Datalogicu vöötkoodiseadmeid ja Videojeti ning Marshi markeerimistehnikat.

Kolime Mõigu Tehnoparki!

Kuupäev 05. september 2006

Mark-Line Systems kolib peatselt uhiuuele rendipinnale Mõigu Tehnopargis. Alates 02. oktoobrist 2006 asume uutes ruumides Läike tee 7, Rae valla Peetri külas, Tallinna linnapiiri vahetus läheduses. Maitsekas kontor, ruumikas töökoda ning avar ladu võimaldavad meil laiendada toodete valikut ja mitmekesistada Teile pakutavate teenuste hulka. Asukoha plaani leiate siit

Vöötkoodilugejad ja käsiterminalid

Kuupäev 20. jaanuar 2006

Alates 2006 aasta jaanuarist laiendasime tootevalikut ning nüüd pakume seni nõrgalt esindatud vöötkoodilugemisseadmete täielikku sortimenti. Pakutavate skännerite ja andmekogumisterminalide sekka mahuvad nii lihtne ja soodne kaabliga ühendatav CCD või laserskänner, kui ka kantav raadio- või "bluetooth" ühendusega salvestav andmeterminal. Triipkoodi lugemise seadmete perekond on suurepäraseks toeks ja täienduseks meie poolt juba aastaid müüdavatele etiketi-termoprinteritele ning lubab meil pakkuda koos vajaliku tarkvara kirjutamisega auto-ID täislahendusi tootmises, transpordis, laomajanduses, kaubanduses, meditsiinis ning teistel tegevusaladel toodete identifitseerimiseks ja protsesside lihtsustamiseks. Scannerite ja terminalide kohta lisainfo ja pakkumiste saamiseks palume võtta meiega ühendust telefonil 6235 575 või elektronpostiga info@markline.eedmed laserlugeja auto-id vöötkooditehnika andmeterminaal käsiterminal liiniskanner liiniskänner käsiskanner andmetermina vöötkoodiskanner

Pakume seadmeid kasutusrendile

Kuupäev 04. november 2005

Alates novembrist 2005 pakume enamusele meie tootevalikus olevatest seadmetest kasutusrendi võimalust.Teenus on kiire, mugav ja lihtne! Lisaks Teie vajadustele kõige paremini vastava seadme leidmisele aitame valida sobivaima kuumakse ja rendiperioodi pikkuse ning mõne päeva jooksul  vormistame vajalikud dokumendid. Me ei küsi suurt esimest sissemakset, kogu rendiperioodi vältel tasute vaid fikseeritud kuumakset ning rendiperioodi lõppedes pakume Teie kasutusse uue ja täiuslikuma seadme. Täiendav informatsioon:info@markline.eeTel. +372 6519795

Mark-Line Systems OÜ osaleb messil Instrutec 2005

Kuupäev 20. september 2005

Osaleme  Tallinna rahvusvahelisel tootearenduse-, tootmistehnika, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmessil Instrutec 2005, mis toimub 16.-18. novembrini 2005 Eesti Näituste messikeskuses Pirital. Tutvustame Teile  uusi etiketiprintereid koos tarkvaraga, etiketipaigaldajaid, tindiprits-markeerijaid ja konveiersüsteemide osi.

Sato uued GTe408e/412e/424e printerid

Kuupäev 06. veebruar 2005

Sato etiketiprinterite valik täienes GTe4XXe seeriaga. Sato GTe408e (resolutsioon 8 punkti/mm2 e. 203 dpi) ja GTe412e (resolutsioon 12 punkti/mm2 e. 305 dpi)  töökiirus 300 mm/sekundis oma klassi kiiremaid, GTe424e (resolutsioon 24 punkti/mm2 e. 609 dpi) võimaldab kiiresti ja kvaliteetselt trükkida väikese kõrgusega teksti ning keerulist graafikat. Uutel printeritel on vastavalt kasutaja vajadusele lihtsalt vahetatavad trükipead. Selline lahendus võimaldab ühte printerit kasutada kõige erinevamate nõudmistega etikettide trükiks.Printerit saab ühendada etiketiloome tarkvaraga arvutiga otse jada-, paralleel-või USB pordi kaudu, samuti läbi kaabliga või juhtmevaba arvutivõrgu. Printeri kergest metallist kest kaitseb vigastuste eest, suur LCD ekraan ja juhtnupud lubavad mugavalt kasutada teda ka eelsalvestatud etikettide trükil ilma arvutiühenduseta. Suur lisaseadmete valik hõlbustab veelgi etikettide trükkimist ning kõigile teistele headele omadustele lisanduvad suurepärane vastupidavus ja mõistlik hind.Lisainfot vaata: http://www.sato-europe.com/    

Sato paljud etiketiprinterid alates veebruarist soodsama hinnaga

Kuupäev 06. veebruar 2005

Sato enimmüüdud keskklassi printerid CL408e/412e, CL608e/612e ning M5900RVe on alates veebruarist saadaval senisest soodsama hinnaga. Koos Sato uue põlvkonna Label Gallery etiketikujunduse tarkvaraga on need printerid järeleproovitult töökindlaim valik etikettide trükiks.

Mark-Line Systems OÜ osaleb messil Instrutec 2004

Kuupäev 04. november 2004

Osaleme 10. Tallinna rahvusvahelisel tootearenduse-, tootmistehnika, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmessil Instrutec 2004, mis toimub 17.-19. novembrini 2004 Eesti Näituste messikeskuses Pirital. Tutvustame Teile etiketiprintereid koos tarkvaraga, etiketipaigaldajaid, tindiprits-markeerijaid ja konveiersüsteemide osi.

Sõlmiti esindusleping Sato-Europe´ga

Kuupäev 04. november 2004

Tegevust alustades olime Pakkemeister Hillmani poolt maale toodud Sato etiketiprinterite, lisaseadmete ja kulumaterjalide edasimüüjaks, alates septembrist 2004 oleme Sato volitatud esindajateks Eestis. Sato vöötkoodiprinteritest, etikettide kujundamise tarkvarast ja värvilintidest saab täpsemalt lugeda meie kodulehe osalt "Sato etiketiprinterid"

Sõlmiti SocoSystem A/S-iga konveierite edasimüügi leping

Kuupäev 23. oktoober 2004

Kevadel 2004 tegevust alustades olime Pakkemeister Hillmani poolt maale toodud rull-,lint - ja rataskonveierite ning pakkeseadmete edasimüüjaks, alates septembrist 2004 oleme SocoSystemi volitatud esindajateks Eestis.