Videojet DataFlex+ IP

Hinnatud DF+ IP pesukindel termosiirde kileprinter(TTO) on spetsiaalselt konstrueeritud tööks karmides oludes, kus survepesu on oluline osa igapäevasest tööprotsessist. Suudab trükkida kuni 400 pakki minutis, 53 mm laiuse trükipeaga. DF+ IP pakub klientidele ülimat jõudlust, töökindlust ja efektiivsust trükmimooduli IP65 kaitseklassi juures.
Tööpäeva lõpus tootmise lõppemisel valmistatakse printer ette tootmisseadmete puhastusprotsessiks. , lihtsalt asendades värvilindi kassett veekind  IP65 kattega - protsess võtab vähem kui 20 sekundit. Juhtpult on kaitstud IP55 standardi järgi kogu aeg ja seda ei ole vaja eemaldada printeri või pakkeliin puhastamise ajal.

Sarnased tooted

Videojet DataFlex 6420

Videojet DataFlex 6420 on kõrgema klassi termosiirde printer kirjutamiseks painduvale, rull-pakkematerjalile enne toote pakendamist. Trükipea laius 53 või 107mm.

Videojet DataFlex 6320

Videojet DataFlex 6320 on soodne keskklassi termosiirde kilemärkeseade kirjutamiseks painduvale rull-pakkematerjalile enne toote pakendamist. Trükipea laius 32 mm või 53 mm. Trükitihedus 300 dpi. Kiirus kuni 250 pakendit minutis.

Clarisoft etiketikujunduse tarkvara

Clarisoft on tarkvara VideoJet Clarity keskkonnaga printeritele etikettide arvutis kujundamiseks.